در سال 2015 وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران که وب سایت قبلی تیم ترانگل بود تصمیم به ساخت یک آموزش جامع در زمینه بازاریابی محتوا و تاثیر آن در سئو گرفت . هدف ما از ساخت این آموزش هم یادگیری خودمان بود و هم اینکه کلاس های ارزان قیمتی را برای کاربران و مدیران سایت های ایجاد کنیم تا بتوانند نسبت به محتوای وب سایت خودشان بهتر برخورد کنند.

همه ما می دانیم روزنامه بدون محتوا هیچ وقت خریداری نمی گردد و همینطور سایتی با محتوای بد نیز بازدیدی نخواهد داشت . به همین ترتیب این روند تاثیر مستقیم بر سئو سایت دارد .

آموزش جامع بازاریابی محتوا ( content marketing ) نه فصل آموزش از moz.com

 

 

بازاریابی محتوا چیست؟


اصطلاح "بازاریابی محتوا" برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد.

برای من بازاریابی محتوا به عنوان یک استراتژی ایجاد و به اشتراک گذاری مطالب برای رسیدن به اهداف خاص بازاریابی و اهدافی که یک کسب و کار دارد، تعریف شده است.

بازاریابی محتوای موفق به معنی بر قراری ارتباطی موثر، محکم ساختن ارتباطات، تعامل با مخاطبان، عمل الهام بخش برای مشتری، و ارائه دادن چیز های با ارزش به طرفداران و دنبال کنندگان.

در ضمن، تاثیر مطالب با کیفیت بالا و اجرای خوب استراتژی سئو خود و به روز نگه داشتن الگوریتم های گوگل را نیز فراموش نکنید، محتوای با کیفیت اولین قدم به جلو در این مسیر است. دیگر روز های کسب و کار هایی که با تکیه بر روش های سنتی تبلیغات قصد در جلب مشتری دارند گذشته است یا تاثیر آن به شدت کم شده است.

در جهان پر سرعت امروز، مصرف کنندگان توانایی ضبط و رد کردن اگهی های بازرگانی شما را دارند، اگهی های چاپی دیگر کاربردی ندارد، و به راحتی میتوان بنر ها و دکمه های تبلیغاتی انلاین را نادیده گرفت. اما، کسب و کار ها امروزه چگونه میتوانند مخاطبان خود را جلب کنند؟

 

در این راهنمای نه فصلی بازاریابی محتوا ، من به شما در توسعه درک بهتر بازاریابی محتوا در وضعیت فعلی آن کمک می کنم، و به شما آموزش میدهم که چگونه رتبه جستجوی خود را تقویت کنید و کسب و کار انلاین خود را به طور کلی بهبود ببخشید.

 

 

سرفصل های 9 فصل آموزش بازاریابی محتوا وب سایت moz.com :

 

 

فصل 0 : معرفی: بازاریابی محتوا چیست ؟
فصل 1 : چگونه هر کسب و کار می تواند در بازاریابی محتوا موفقیت کسب کند ؟
فصل 2 : ​​چگونگی توسعه کمپین موفق در بازاریابی محتوا امکان پذیر هست ؟
فصل 3 : استراتژی محتوا برای بهبود سئو شما
فصل 4 : گزینش محتوا
فصل 5 : وب نوشته های مهمان
فصل 6 : محتوا عکس / ویدئو
فصل 7 : رویدادهای زنده
فصل 8 : رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا
فصل 9: قرار دادن چیزها در چشم انداز

همانطور که از سر فصل های بالا متوجه شده اید این آموزش بسیار کاربردی و همینطور دارای مطالب کامل و تکمیلی می باشد. لازم به ذکر هست تمام تجربیات سه سال سئو وب سایت seocommunity.ir نیز در این ویدیو ها تلفیق شده است

 

 


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی