جمع آوری داده ها و همینطور فیلتر کردن آن ها که به ارزش یک اطلاعات برسند همیشه برای مدیران سایت ها لازم به اجرا بوده و همینطور بسیار جذاب . از جمله داده هایی که همیشه برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گرفته پیامک یا sms بوده .

ارسال پیامک باید بر اساس یک سری قوانین داخلی و استراتژی گروه ارسال بشه چون هم هزینه دارد و هم دفعات ارسال محدود می باشد .یکی از این فیلتر ها خوب درخواست کردن از کاربر برای ثبت شماره خود در وب سایت برای گرفتن آخرین خبر ها به واسطه پیامک و اسم اس در گوشی خودش می باشد. این داده ها به علتی که داوطلبانه ارسال می گردد دارای ارزش بسیار بالایی هست و شما می دانید که شماره های وارد شده برای وب سایت و موضوع وب سایت شما می باشد .

کامپوننت و ماژول خبرنامه پیامکی جوملا

خوب خیلی ها از فرم ساز ها استفاده می کنند و بعد باز مجبورند خروجی ها را به پنل های پیامک خود ببرند تا ارسال بزنند یعنی یک وب سایت دیگر . به همین منظور وب سایت ترانگل یک افزونه جامعی را شروع کرده که در نسخه اول خودش دارای امکانات بسیار زیادی می باشد . این افزونه با آخرین نسخه جوملا بهینه سازی گردیده است

 

از جمله :

۱. ماژول اختصاصی کامپوننت برای دریافت شماره در قسمت سایت
۲. دیدن لیست کاربران و ویرایش آن ها در کامپوننت جوملایی
۳. دیدن شارژ حساب از وب سایت واسط پیامک در پنل مدیریت جوملا
۴. امار دفعات ارسال پیامک از داخل سایت
۵. آمار کاربران ثبت شده در وب سایت
۶. ارسال پیامک به تمام کاربران با یک کلیک
۷. ذخیره خروجی دفعات ارسال با فیلد های ( تعداد ارسال - زمان و شناسه ) این گزینه در حال توسعه بیشتر هست از جمله اضافه شدن واحد اسم ام اس یا پیامک ارسال شده .
۸. دارای پشتیبانی دو ماه بعد از خرید
۹. دارای بخش راهنما که بر اساس هر به روز رسانی کامل تر می شود .
۱۰. امکان اتصال به وب سرویس های درخواستی
۱۱. اضافه شدن امکانات درخواستی بدون هزینه ( در صورت معقول بودن )
۱۲. شمارشگر های پیامکی بر اساس آخرین الگو های وب سرویس های معروف در ایران
۱۳. دریافت خروجی از شماره های ثبت شده به فرمت های csv , pdf

 

داشبرد مدیریت کامپوننت ارسال پیامک جوملا

دریافت خروجی های شماره های ثبت شده در کامپوننت خبرنامه پیامکی جوملا


لازم به ذکر هست این سیستم و کامپوننت دارای امکانات بسیار کاربردی می باشد که به مروز زمان توسعه و به آن اضافه می گردد اما یکی از امکاناتی که در این کامپوننت قرار گرفته شده است . دریافت خروجی هست که واقعا برای مدیران سایت ها با ارزش می باشد . ما سعی کردیم دو خروجی مورد نیاز مدیران که یکی csv و یکی دیگر pdf می باشد را به صورت کامل و بهینه پوشش بدهیم.


توجه : لازم به ذکر هست همانطور که تصویر زیر متوجه شده اید این افزونه کاملا ریسپانسیو هست و برای مدیرانی که خیلی از تپلت و موبایل استفاده می کنند به صورت اختصاصی بهینه گشته امید وارم مورد پسند قرار بگیرد .

 

نمایش حالت موبایل افزونه ارسال پیامک جوملا

نقشه راه :

دوستان گرامی این افزونه بر اساس درخواست های شما و همینطور وب سرویس های مختلفی که کاربران ارائه می دهد به مروز زمان سازگاری کامل با درگاه های ایرانی پیدا می کند به صورت مثال در حالحاظر با چندین درگاه از جمله وب سایت فراپیامک سازگاری دارد و درصورت سازگار نبودن با درگاه شما عزیزان با ارائه داکیومنت از طرف شما ۳ الی یک هفته افزونه در اختیار شما قرار می گیرد.

بازم به ذکر هست هرچقدر وب سرویس ها اطلاعات بیشتری را ارائه کنند ما نیز امکانات این افزونه را اضافه می کنیم .
یکی از امکاناتی که در نسخه های بعدی به این افزونه اضافه می شود . ارسال خودکار بر اساس زمان بندی در خود وب سایت می باشد .

در نظر داشته باشید خیلی از شرکت ها در حال ارائه افزونه های مشابه می باشند ولی کد شده و محدود به وب سرویس خودشان برای بازاریابی بهتر می باشند این افزونه کد باز و محدودیت ندارد .

 

اگر نیاز دارید تا افزونه های اختصاصی خودتان را برای جوملا طراحی و بنویسید می توانید روی ( خدمات افزونه نویسی جوملا ) کلیک کنید

 

ارسال پیامک انبوع جوملا


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی