زبان های برنامه نویسی مکمل css و html کاربرد های فراوانی در پروژه های ایجاد شده در وب دارند از جمله مهمترین آن ها استفاده در ساخت متون و همینطور طراحی قالب. به همین منظور همیشه تسلط نسبی به آن حتی برای مدیران سایت ها که از ایدتور های آماده در سیستم های محتوای خودشان استفاده می کنند چه در جوملا یا وردپرس و ...,  نیازش حس می شد و می شود. 

تیم ترانگل در حال ساخت مجموعه آموزش ها و مستندات مربوط به زبان های برنامه نویسی هست و دلیلی ساخت چنین آموزش سریع و خلاصه ای نیز آماده سازی افراد برای آموزش های جاری که قرار است درست شود می باشد. در آینده ما تلاش خواهیم داشت به مباحثی در زبان های الکسیر و swift اشاره های پروژه محوری داشته باشیم تا شما بتوانید به سادگی یک وب سرویس خوب و همینطور یک اپلیکیشن درخورد وب سایت خود را بسازید . به همین منظور برای ساخت یک وب سایت شما نیازمند به یادگیری html و css دارید. این نکته باید یاداوری شود که تسلط بر js یا همان جاوااسکریپت می تواند شما را نسبت به گذشته خودتان قوی تر نشان دهد.

اگر بخواهیم برای یک طراح سایت فول استک یعنی از کار سرور گرفته تا طراحی و پیاده سازی سایت یک مسیری را مشخص کنیم تا به یک کیفیت مناسب برسید. شروع فعالیت شما با زبان های مکمل css, html می باشد و انتخاب یک زبان بکند و در ادامه مسلط شدن بر جاوااسکریپت و در موقع پیاده سازی سایت بر اساس نیاز مشترک و فرایند ساخت یادگیری یکی از کتابخانه ها یا فریم ورک های معتبر این زبان مثل ری اکت یا vuejs.

تمامی موارد مطرح شده دارای آموزش های فارسی بسیار خوب و با کیفیت در سطح وب هستند و اگر کمی زبان انگلیسی مناسبی داشته باشید می توانید کیفیت بهتری را در فروشگاه udemy دریافت کنید که همیشه دارای کد تخفیف بسیار خوبی است.

 

آموزش طراحی قالب css, html

 

موارد یادگیری در آموزش ویدیویی css, html

در اولین مرحله ما به سمت ساخت یک وب سایت استاتیک با یک اندازه ثابت و غیر همسان و انعطاف پذیر نسبت به رزولیشن می رویم تا شما با ساخت و عناصر اولیه و همینطور مناسب دریافت نمونه کد ها آشنا شوید . در ادامه آموزش که خیلی خلاصه می باشد ما نگاهی بسیار سریع به بوتسترپ می اندازیم . این فریم ورک بسیار قدرتمند سایت شما را برای موبایل تپلت و انواع رزولیشن های موجود در وب سایت بهینه می کند و شما می توانید یک نسخه وب سایت برای هر اندازه داشته باشید.

لازم به ذکر است تمامی ابزار های استفاده شده در این آموزش ها رایگان بوده است و آخرین نسخه آن ها برای شما در هرزمانی مهیا می باشد شما نیاز به هیچ گونه هزینه ای در دیدن و ساخت سایت نخواهید داشت . البته نباید این نکته را فراموش کنید که فعلنه سایت شما فقط در حد یک تمرین می باشد و اساتیک است و در کامپیوتر شما فقط قابل مشاهده است تا زبان بکندی را یاد بگیرید تا کار های پردازش را انجام بدهید. 

درست شندید سایت آموزش داده شده در این آموزش قدرت پردازش ندارد و صفحه متنی می باشد . مثل اینکه شما بخواهید یک روزمه برای خود درست بکنید و استراکچر و اطلاعات صفحه شما همیشه به روز نمی شود. این اولین قدمی است که به اجبار برای یادگیری این علم نیاز خواهید داشت تا مسلط شوید.

شما با یادگیری چگونگی ساخت ریسپانسیو می توانید رابط کاربری و تجربه کاربری متفاوتی برای وب سایت و مشتریک خود ایجاد کنید لازم به ذکر است در آینده با یادگیری یکی از زبان های بکند می توانید حتی وارد ساخت وب اپلیکیشن های بسیار کاربری شوید و توجه داشته باشید تسلط نسبی بر این موضوع حتی می تواند در ساخت اپلیکیشن های موبایل در بخش کراس پلتفرمش یعنی وب ویو نیز به شما کمک شایانی بکند و همینطور استخراج عناصر در المنت های html

 


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی