دسته بندی اخبار ترانگل | - 6 تیر 1397

درباره گروه برنامه نویسی ترانگل

شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
شهریار توکلی

گروه ترانگل یک گروه برنامه نویسی و بهینه سازی نرم افزار های تحت کامپیوتر و وب اپلیکیشن می باشد. این وب سایت دقیقا در اسفند سال 1394 درست گردیده و هدف آن ارائه خدمات برنامه نویسی می باشد از جمله : ​طراحی سایت ​ - ​سئو و بهینه سازی​ - ​ ساخت نرم افزار های کامپیوتری ​- ​ساخت اپلیکیشن موبایل ​.

لارم به ذکر است از جمله فعالیت های دیگر وب سایت می توان به افزونه نویسی جوملا اشاره کرد. این گروه با اینکه فعالیت خود را در این سایت تازه شروع کرده و همینطور عمر زیادی ندارد ولی پشتیبانی ۱۴ سال سابقه کار و همینطور نمونه کار در این زمینه برخوردار می باشد دلیل آن این است که افرادی که در این سایت خدمات ارائه می کنند از وب سایت های بزرگی در زمینه های کاری خودشان جمع آوری شدند از جمله وب سایت seocommunity.ir و انجمن جوملایی softarchive1.ir و وب سایت فروشگاهی softthems.ir و دیگر وب سایت های فعال در این زمینه که ممکن است الان مشغول به کار نباشند.

 

درباره گروه برنامه نویسی ترانگل

 

هدف از ساخت سایت ترانگل

شاید یکی از ویژگی های اصلی گروه ترانگل تعداد موفقیت ها و شکست های این گروه در خدمات متفاوت از وب بوده است. این بازه امروز باعث این می شود که ما بتوانیم خدماتی جامع با کسب تجربه مناسب تر به مشتریان خودمان ارائه بدهیم. خدماتی که شاید در برخی از موضوعات مورد نیاز کاربران کم یا کم کیفیت باشد که در گروه خود این توانایی را می بنیم که این دو مشکل را کاملا با پشتیبانی مناسب مرتفع کنیم.


 

اما هدف ما به صورت موردی به شرح زیر هست :

1. ارائه خدمات برنامه نویسی و کسب درامد از آن
2. سازماندهی ابزار های ساخته شده و فروش آن به صورت جامع
3. ساخت جمعی از برنامه نویسان فعال در زمینه برنامه های کد باز برای تولید محصولات رایگان و انتشار آن
4. ساخت وب سایتی جامع برای انتشار آموزش های با کیفیت چه رایگان و چه تجاری
5. ساخت جامعه ای کوچک برای پاسخ به مشکلات کاربران

 

شاید بد نباشد کمی درمورد هر بخش از اهدافمان که به صورت موردی در بالا ذکر شده هست توضیح بدهیم. خیلی از گروه به صورت اختصاصی در یک زمینه خاصی از برنامه نویسی فعالیت می کنند که این بیشتر به منابع مالی گروه ها و همینطور افرادی که در ان گروه فعالیت می کنند بستگی دارند که خوشبختانه ترانگل توانسته در این چند سال فعالیت زمینه برنامه نویسی خودش را توسعه بدهد و کمی از این محدودیت ها را کمتر نماید.

 

از جمله طراحی سایت: ما همیشه به این فکر بودیم که کمیت را اولیت بر کیفیت ندهیم با اینکه این فرهنگ در زمینه خرید سایت به شدت جا افتاده که تا فردی که قیمت کمتر می دهد پس طراح سایت بهتری برای مشتری خواهد بود ولی سعی نمودیم همیشه مشتری را با مشاوره های بلند مدت و زمان زیاد به کیفیت بهتر هدایت نماییم که صد البته تمام تلاش ما بر حس کردن یک کیفیت خوب و پشتیبانی بهتر نیز همیشه در تمام پروژه هایمان با رنج های قیمتی مختلف بوده است .

از جمله بهترین راه اعتماد سازی نمایش نمونه کار ها می باشد که شما می توانید در قسمت ( نمونه کار های تیم برنامه نویسی ترانگل ) مشاهده نمایید و همینطور می توانید برای مشاهده نمونه کار های افزونه نویسی جوملا به بخش ( مجموعه جوملا ) مراجعه کنید

 


 

انتشار افزونه های کد باز و کاربردی

​خیلی از سیستم های مدیریت محتوایی یا اسکریپت های فعال چه کوچک چه بزرگ دارای امکانات خوبی برای کاربران هستند ولی خوب در این بازه ممکن هست برخی از نیاز های کاربران را به صورت پیشفرض دارا نباشند به عنوان مثال در جوملا شمارنده پست که چیز خیلی ساده ای هست منتشر نگردیده یا با خیلی از افزونه های دیگر تلفیق گشته که نیاز مشتری را براورده نمی سازد به همین منظور ما سعی نمودیم هم با آموزش هایی که قرار می دهیم به کاربران سایت یاد بدهیم به این دنیای متن باز اضافه شوند و امکانات بهتری را تولید نمایند و هم خودمان شروع کنیم به تولید ماژول ها و پلاگین های کوچک و بزرگ و انتشار رایگان این افزونه ها در وب البته برخی موارد نیز برای کسب درامد سایت برخی از این افزونه ها که زمان زیادتری برای ساختشان صرف شده نیز قیمتی تعیین خواهد شد.

و در آخر نیز سعی نمودیم با فراهم آوردن جایگاهی مناسب از شما ایده بگیریم و به بخش افزونه های خودمان اضافه نماییم و همینطور این بخش جایگاهی باشد برای پرسش و پاسخ و حل مشکلات برنامه نویسی و مدیریتی وب سایت تان .

امیدواریم به زودی گروه برنامه نویسی ترانگل به اهداف خودش برسد و همینطور خدماتی مناسب به کاربران ارائه نماید. راه های ارتباطی ما نیز به شرح زیر می باشد.

 

راه های ارتباطی با گروه برنامه نویسی ترانگل

 


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی