دسته بندی اخبار ترانگل | - 16 آبان 1397

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
شهریار توکلی

سئو در حقیقت یک بازه مهندسی شده از چندین پروسه مدیریتی است که همه و همه جمع می شوند تا سایت شما در جایگاه مناسبی از جمله فروش ترافیک و کاربری برسد البته با قرار گیری در جایگاه های اول جستجوگر ها , جالب هست که خیلی ها بیشتر به عنوان هنر به آن می نگرند و بسیار بازار پر تراکنشی دارد حتی جایگاه افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند هم هیچ وقت امن نبوده و همیشه در حال افت و خیز هستند.

متاسفانه افرادی سودجو نیز در این بازار بسیار فعال می باشند . افرادی که حتی سایت اصلی خودشان در کلمات مربوطه و روند کاریشان هیچ جایگاهی در سئو ندارد و به واسطه یک بازاریابی خوب مشتریان را به سمت خود هدایت می کنند که ضرر های جبران نشدنی به عمر سایت و همینطور کسب کار زده و بعد از یک مدتی مدیر سایت را ول کرده و دوباره همان روند تکرار و سر آخر به شکست کامل می انجامد.

 

خدمات سئو و بهینه سازی

 

خوشبختانه مدیران ارشد وب سایت ترانگل همه صاحب وب سایت خوشنام در این زمینه یعنی seocommunity.ir هستند و دارای اطلاعات زیادی در این زمینه می باشند که این امید را بیشتر می کند تا شما جایگاه مناسب طبق یک منطق مناسب پیدا کنید که در ادامه بیشتر در این رابطه صحبت می کنیم.


 

روند سئو به چه صورت می باشد ؟


​روند سئو و شروع بهینه سازی وب سایت یا بهتر بگوییم کسب کار در هر گروهی بر اساس تفکرات آن گروه شکل می گیرد و در برخی از موارد بر اساس منابع یک وب سایت که در شرح این پست نیز کامل در مورد آن توضیح دهیم و در آینده حتما در وب سایت مقالاتی نیز منتشر خواهیم کرد در این زمینه ولی اگر بخواهیم بخش بندی کنیم تمامی کار هایی که در وب سایت ترانگل برای شما انجام می شود به شرح زیر می باشد

۱. ​طراحی کامل سایت و شروع سئو از طراحی گرافیکی
۲. ایده پردازی در مورد کسب کار مشتری
۳. ایده پردازی برای تولید محتوا
۴. ساخت بستر برنامه نویسی مناسب
۵. مشخص کردن استراتژی جذب کاربر
۶. مشخص کردن نحوه تبلیغات و چگونگی معرفی سایت

 

توجه داشته باشید بر اساس نیاز هر وب سایت این جایگاه های تغییر خواهد کرد و همینطور همیشه ثابت نیستند و به عنوان مثال بیان شده اند .

 


 

طراحی گرافیکی وب سایت و عامل پیروزی در سئو


​متاسفانه خیلی ها اطلاعاتی در مورد چگونه قرار دادن عناصر در هر صفحه بر اساس نیاز کاربر ندارند یا با گرافیک خیلی زیاد سایت را سنگین کرده و به فرع می پردازند یا اینکه با کمبود عناصر نیز باعث سبک شدن وب سایت می شوند . یکی از مباحث بسیار خوب در این زمینه چگالی وب سایت هست که دقیقا به دست گرافیست یک گروه قبل از هر کاری شکل می گیرد . و بعدا ها به واسطه برنامه نویسی تبدیل به سایت می شود .

ما دقیقا از این بخش برای مشترک شروع به کار می کنیم و همیشه هم بیشتر زمان به این بخش اختصاص می دهیم . توجه باید داشت این بخش حتما به مشتری توضیح داده خواهد شد و بعد به سمت طراحی قدم برداشته می شود که برای هر دو طرف راضی کننده باشد.

 


 

ساخت استراتژی برای پیروزی در سئو

دیگر بحث بالا بردن ترافیک سایت ها مثل گذشته نمی باشد شما علاوه بر مباحث برنامه نویسی باید یک مدیر خوب و بازاریاب مناسب باشید تا بتوانید یک سئو خوب را در وب سایت اجرایی کنید و بر اساس کمپ های شما هست که ترافیک به نقدینگی و فروش در وب سایت می رسد . پس منطقی هست که شما بیایید یک استراتژی طی کنید که بر اساس استراتژی و شرایط زمانی و مکانی می باشد در این بازه بر اساس تجربه افراد گروه و همفکری بین فروشنده و خریدار سعی می کنیم بهترین استراتژی قبل از شروع طی گردد و مشکلات و ویژگی ها نیز به مشتری توضیح داده شود.

 

استراتژی خوب در زمینه آموزش خط بر اساس پرسش و پاسخ کاربران و ساخت بستری مناسب برای مقالات توانست یک پایه خوب برای کسب درامد این وب سایت بینجامد . یک وب سایت محتوا محور به همراه یک نقدینگی خوب

 


 

خدمات تولید محتوا در یک سئو خوب


اگر کمی فکر کنیم می فهمیم ما هیچ وقت روزنامه ای بدون محتوا یا با محتوای بی کیفیت را نمی خوانیم ولی خوب اگر شما دو نکته را به صورت عکس انجام بدهید یعنی موارد با کیفیت و پر محتوا را به سایت خود اضافه کنید بازم تضمین کننده پیروزی شما در این بخش نمی باشد . گروه ترانگل در این زمینه می تواند به شما کمک شایانی بکند از جمله پخش محتوای شما در شبکه های اجتماعی و همینطور چگونگی نوشتن یک محتوا که جستجوگر پسند و همینطور کاربر پسند باشد .

توجه به این موضوع داشته باشید که کلیه پروسه های انجام پروژه در سایت بر اساس محتوا می باشد که هدف و استراتژی اصلی تمام مشتریان ما می باشد

 

ارتباط به گروه برنامه نویسی ترانگل


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی