مبحث سئو یک عاملی برای رقابت و همینطور بازاریابی مناسب در نظر گرفته می شود و هر روزی که بگذرد دیگر راه فراری برای انجام ندادن آن وجود ندارد. اگر بخواهیم تعریفی از سئو SEO به صورت تجربی داشته باشیم می تونیم به مورد زیر اشاره کنیم : چه کار هایی باید در وب سایت و اپلیکیشن خودمان انجام دهیم تا بالای گوگل یا دیگر جستجوگر ها باشیم و چطور به جایگاه صفحه اول برسیم.

خوب همین جمله ای که سوال خیلی از کاربران هست ماها و سال ها ممکن هست نیاز به تمرین و مطالعه و همینطور آزمون و خطا داشته باشد . به همین منظور ما در مجموعه آموزش های ویدیویی سئو به برخی از موارد اشاره می کنیم اون هم به صورت رایگان و پروژه محور که شروعی مناسب برای یادگیری و پیاده سازی بهینه سازی می باشد به اشتراک می گذاریم.

آموزش جامع سئو و بازاریابی محتوا وب سایت و اپلیکیشن ( ویدیو - مقاله )

 


 

 

کاربران گرامی باید توجه داشته باشند سئو یک دانش مطلق نمی باشد بلکه برگرفته از چندین دانش و همینطور حتی بهتر بگوییم هنر هست . پس نباید از هیچ وب سایتی انتظار این را داشته باشید تا آموزش هایی را قرار بدهد تا تمام موارد سئو را در نظر بگیرد ولی به شخصه سعی خواهم کرد که تا اونجایی که امکان داره حتی اگر چندین ماه طول بکشد این آموزش هارو به روز کنم و نیاز هایی که واقعا شما به اون نیازمند هستید را آموزش بدهم پس ما از داستان گفتن در این آموزش ها کاملا خودداری خواهیم کرد .

توجه : آموزش های نرم افزار های سئو و ثبت وب سایت به صورت مثال ( گوگل وب مستر و گوگل آنالیز ) به علت اینکه در اینترنت بسیار زیاد می باشد ما در شروع آموزش وقت شما را با این ابزار ها نخواهیم گرفت ولی راه های استفاده از اون هارو در هر بخش آموزش خواهیم داد . برای اینکه کاربرانی که واقعا آشنایی ندارند نیز دچار مشکل نشند در وسط آموزش ما یک مجموعه ویدیو کامل و تقریبا کامل را برای آموزش این عزیزان آماده می کنیم

 

 


 

پیش نیاز های آموزشی سئو و بازاریابی محتوا به صورت زیر می باشد :


۱. آشنایی با یکی از نرم افزار های ویرایش تصاویر و ساخت ui مثل ( فتوشاپ یا sketch )
۲. آشنایی با برخی از سیستم های مدیریت محتوا مثل ( جوملا یا وردپرس , دروپال دیتالایف و … )
۳. آشنایی مناسب با زبان برنامه نویسی ( مکمل html )

سرفصل های آموزشی سئو و بهینه سازی وب سایت و اپلیکیشن :

 

 

۰. شروع یادگیری سئو
۱. شروع یادگیری سئو بخش یک
۲. سئو داخلی عامل پایدار در تثبیت قدرت
۳. پیش نیاز های یک شروع مناسب در سئو
۴. سئو داخلی بخش یک ( تیتر ها - کلمات کلیدی )
۵. اهمیت لینک ها در سئو سایت
۶. لینک بیلدینگ
۷. گپ دوستانه در مورد بک لینک
۸. سئو در طراحی قالب
۹. شروع بهینه سازی محتوا
۱۰. گپ دوستانه : علاقه مندی جستجوگر ها
۱۱. گپ دوستانه : جذب اعتبار
۱۲. مروری بر خطا های روزانه سایت
۱۳. گپ دوستانه در مورد صفحات ۴۰۴
۱۴. گپ دوستانه در مورد
moz.com ۱۵ . گپ دوستانه در مورد تبلیغات​

 

آموزش بازاریابی محتوا content marketing

 

 

سرفصل های آموزش بازاریابی محتوا :

 

فصل 0: معرفی: بازاریابی محتوا چیست فصل
1: چگونه هر کسب و کار می تواند در بازاریابی محتوا موفقیت کسب کند فصل
2: چگونگی توسعه کمپین موفق بازاریابی محتوا فصل
3: استراتژی محتوا برای بهبود SEO شما فصل
4: گزینش محتوا فصل
5: وب نوشته های مهمان فصل
6: محتوا عکس / ویدئو فصل
7: رویدادهای زنده فصل
8: رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا فصل
9: قرار دادن *چیزها در چشم انداز

 

بازاریابی محتوا چیست ؟


اصطلاح " بازاریابی محتوا " برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد .

برای من بازاریابی محتوا به عنوان یک استراتژی ایجاد و به اشتراک گذاری مطالب برای رسیدن به اهداف خاط بازاریابی و اهدافی که یک کسب و کار دارد ، تعریف شده است .

بازاریابی محتوای موفق به معنی بر قراری ارتباطی موثر ، محکم ساختن ارتباطات ، تعامل با مخاطبان ، عمل الهام بخش برای مشتری ، و ارائه دادن چیز های با ارزش به طرفداران و دنبال کنندگان.

در ضمن ، تاثیر مطالب با کیفیت بالا و اجرای خوب استراتژی سئو خود و به روز نگه داشتن الگوریتم های گوگل را نیز فراموش نکنید ، محتوای با کیفیت اولین قدم به جلو در این مسیر است . دیگر روز های کسب و کار هایی که با تکیه بر روش های سنتی تبلیغات قصد در جلب مشتری دارند گذشته است . در جهان پر سرعت امروز ، مصرف کنندگان توانایی ضبط و رد کردن اگهی های بازرگانی را دارند ، اگهی های چاپی دیگر کاربردی ندارد ، و به راحتی میتوان بنر ها و دکمه های تبلیغاتی انلاین را نادیده گرفت . اما ، کسب و کار ها امروزه چگونه میتوانند مخاطبان خود را جلب کنند ؟

در این راهنما ، من به شما در توسعه درک بهتر بازاریابی محتوا در وضعیت فعلی آن کمک میکنم ، و به شما اموزش میدهم که چگونه رتبه جستجوی خود را تقویت کنید و کسب و کار انلاین خود را به طور کلی بهبود ببخشید .

 

 

خبر ویژه ای هم که این آموزش را بسیار نسبت به دیگر آموزش ها خاص می کند . توسعه افزونه اختصاصی سئو ترانگل برای سیستم مدیریت محتوا CMS جوملا می باشد , که خودش بعد از آماده سازی می تواند برای دیگر سیستم های مدیریت محتوا و افرادی که برنامه نویسی آشنایی دارند یک مجموعه کلاس ویژه ای باشد تا وب سایت کاربردی تری و همینطور بهینه تری از نظر سئو داشته باشند.

 

پیوست :

 

دوستان گرامی این آموزش ها پشتیبانی ۳ سال فعالیت در زمینه سئو در صفحات اول گوگل با ذکر نمونه در خود آموزش ها می باشد به همین ترتیب ما سعی می کنیم مواردی که نیاز شما هست را در شروع آموزش ارائه بدهیم ولی سئو و خود مباحث آموزش یک چیز استاتیک و ثابتی نیست به همین دلیل نیاز به همراهی شما عزیزان در چندین بخش داریم که واقعا خودش باعث می شود این آموزش ها بهتر دیده شود

 

۱. نظرات شما عزیزان و بیان نیاز هاتون در قسمت نظرات همین مطلب

۲. دوستان مترجم برای ارائه زیر نویس برای ویدیو های منتشر شده که باعث شود دو زبانه نیز گردد و همینطور دوستانی که قدرت شنوایی مناسبی ندارند نیز بتوانند استفاده کنند .

۳. باز هم همراهی شما عزیزان در اشتراک گذاری لینک ها و خلاصه مطالب و ارجاع کاربران از شبکه های اجتماعی به صفحه مطلب .

 

 

اگر ضعفی در ویدیو ها دیدید و همینطور مشکلات املایی و هرچیزی که به نظرتون مشکل دارد حتما در قسمت نظرات بگویید . ویدیو ها به مرور زمان پخته تر می شود ولی ما نیاز به انتقاد های شما عزیزان داریم چه صاحب سبک ها و چه افراد معمولی که در حال یادگیری هستند . ما کامل نیستیم و همینطور بهترین هم نیستیم و هیچ ادعایی نداریم ولی سعی می کنیم موارد مناسب و درخور شما عزیزان منتشر کنیم به همین ترتیب اگر تخریبی در آن نیست حتما اون رو به ما انتقال بدهید .

ویژه : اگر در خبر نامه وب سایت ترانگل عضو شوید گوگل خودش برای شما آخرین مطالب ما را ارسال می کند و هیچ اسپمی از آن بیرون نخواهد آمد این ایمیل ها در روز اگر مطلب جدیدی بیاید فقط یک بار ارسال می شود و هر وقت نیاز داشته باشید می توانید خبر نامه را لغو کنید . پس لطفا برای دیدن بهتر مطالب و خبررسانی بهتر به خودتان در خبر نامه ما عضو شود

 

 

در آخر با بیان اینکه ما در حال توسعه مجموعه وب سرویس های خدماتی مناسب بر پایه اپلیکیشن و سایت هستیم , به شما این قول را خواهیم داد که این سری موارد بیان شده فقط در حد چند مقاله و آموزش باقی نمی ماند و ما سعی می کنیم در آینده نزدیک امکانات و خدماتی را برای شما فراهم کنیم که بهتر بتوانید سایت های خودتان را مدیریت و همینطور بهینه سازی کنید.

امیدوارم موفق باشید لطفا با نظرات محبت آمیز خودتان مارا حمایت کنید.


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی