دسته بندی سئو و بهینه سازی | - 18 آبان 1397

ویدیو ۲ : سئو داخلی عامل پایدار در تثبیت قدرت

شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
شهریار توکلی

سئو داخلی کلید شروع سئو در وب سایت می باشد که وقتی در سال ۱۳۹۴ ما در وب سایت seocommunity.ir یک فرم بهینه سازی رایگان وب سایت​ را قرار دادیم ( ثبت نام بالای ۳ هزار نفر ). تا جایی که امکان داشت وب سایت های بسیار زیادی را نقد کردیم متاسفانه شاید بالای ۹۵ درصد از افراد یا وب سایت ها کلید شروع آن ها خراب بوده . شما فکر کنید پایه خانه سازی شما کج هست و شما می خواهید ۵ طبقه بسازید در صورتی که در اولین طبقه خانه شما خراب می گردد.

در آموزش قبلی ( ویدیو ۱ : شروع یادگیری سئو بخش ۱ ) ما به شما پروسه های سئو را توضیح دادیم که اکثر آن مربوط به سئو داخلی بود . اگر به صورت فارسی روان بیایید بخوانید متوجه می شوید سئو داخلی یعنی اینکه شما به وب سایت خود برسید و هرچی هست و نیست در داخل همین وب سایت شما می باشد نه جای دیگر … این موارد می تواند شامل محتوا و بهینه سازی در کد نویسی سایت شما باشد .

ویدیو ۲ : سئو داخلی عامل پایدار در تثبیت قدرت

توجه نمایید تمامی بحث ها به صورت مستقیم به هم متصل هستند و از همدگیر با هم پوشانی قدرت می گیرند به همین ترتیب شما باید به پست ( آموزش جامع سئو و بازاریابی محتوا برای وب سایت و اپلیکیشن ) سر بزنید و سرفصل ها را مرور نمایید .

مواردی که در این بخش از آموزش توضیح داده می شود به شرح زیر می باشد :

۱. سئو داخلی چیست؟
۲. مدیریت محتوا و نحوه استفاده درست خروجی اچ تی ام ال
۳. چگالی صفحات و اهمیت آن ها
۴. پخش قدرت از صفحات پرطرفدار
۵. پخش قدرت با شبه مطالب
۶. اهمیت ثبت داده و ترافیک در شروع سایت

 


 

استفاده مناسب html در ارسال محتوا به چه صورت می باشد ؟

 

وقتی شما می خواهید یک وب سایت کامل و حرفه ای را درست کنید یا بسپارید در اکثر مواقع وب سایت شما یک خروجی html برای کاربر تبدیل می شود که مواردی مثل پارگراف ها لینک ها و همینطور کلمات برجسته و ایتالیک و …. را در پوشش خود می گیرد در این بخش ما به شما می گوییم چرا و چگونه استفاده کنید .

به عنوان مثال شما باید بدانید یا وب سایت شما باید یک ادیتور حرفه ای داشته باشد که سرفصل ها را با تگ های h مشخص کنید .و همینطور شما باید به رابطه ها با لینک ها و انواع لینک ها کمی آشنایی داشته باشید که آن را با تگ a معرفی کنید و …. این مباحث پیش نیاز ۱۰۰ درصد زبان html را نیاز ندارد بلکه در اکثر وب سایت های امروزی ادیتور های حرفه ای و مناسب رای آن تعبیه شده است


 

چگالی صفحات وب سایت یعنی چی ؟

 

چگالی را اگر به صورت تجربی معنی کنیم یعنی سنگینی !! خوب وب سایت هم دقیقا در هر صفحه خودش یک ارزش را برای جستجوگر و کاربر فراهم می کند در حقیقت ما به این ارزش ها می گوییم چگالی . در این آموزش به صورت خیلی خلاصه ما در مورد چگالی صحبت می کنیم و همینطور می گوییم چطور و چگونه که بحث ما باز گردد برای آموزش های بعدی . این رو به جد بگویم که شما همیشه حتی بعد از بستن کامل سایت خودتان و دیگر فعالیت نکردن هم باز با چگالی سر کار دارید . !!


 

پخش قدرت از صفحات پرطرفدار وب سایت یعنی چی ؟

 

شما فکر کنید یک بازی استراتژیک را شروع کردید و شهر و حکومت خود را درست کردید . در کشاورزی و دامداری و صنعت و …. در حال فعالیت هستید ولی یک بخش از شما بسیار قوی هست و بخش دیگر کمی ضعف شما چه کاری را انجام می دهید ؟

مشخص هست شما در جایی که ضعف دارید نیاز دارید بیشتر منابع مصرف کنید و این منابع در جاهایی که بسیار قوی هستید فراهم می گردد . به همین سادگی . دقیقا در این بخش از آموزش ما به شما ایده می دهیم که چطور در صفحاتی که سئو قوی دارید به صفحاتی که سئو ضعیف یا بهتر بگوییم کمی ترافیک کمتر کمک بکنید در حقیقت به این بخش پخش قدرت می گویند .


 

اهمیت ثبت داده و ترافیک در شروع سایت چیست ؟

 

یکی از دلایل شکست بالای تمام وب سایت های ایرانی بر اساس تجربه ثبت نکردن اطلاعات ترافیکی وب سایت می باشد . با اینکه وب سایت های ثبت ترافیک سال هاست رایگان دارند خدمات می دهد . ( نسخه های پولی هم هست که نیاز برای شروع نیست )

در این بخش ما به شما این پیشنهاد را می کنیم که در شروع آموزش یک آنالیزور قوی برای وب سایت خود تعبیه کنید و چرا باید این کار را بکنید که بحث بسیار کوچیکی هست و در آینده به آن بیشتر می رسیم.

 

​دیدن ویدیو از یوتیوب :

دانلود ویدیو ۲ : سئو داخلی عامل پایدار در تثبیت قدرت

 

https://mega.nz/#!RFFWgDAQ!xM7u4kjwcLZbPdIA-s3t8km7KpwTP4HjbG2Q2SQfXks

 

 

دانلود pdf سئو داخلی عامل پایدار در تثبیت قدرت


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی