دسته بندی اخبار ترانگل | - 18 آبان 1397

پلاگین درگاه پستی پیشتاز و سفارشی برای فروشگاه ساز eshop به روز شد

شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
شهریار توکلی

همانطور که می دانید وب سایت ترانگل برای نیاز خیلی از فروشگاه های اینترنتی بر پایه جوملا که از افزونه eshop استفاده می کنند پلاگین درگاه پستی درست کرده است که با آخرین تغییرات شرکت پست ایران به روز رسانی می گردد.

در روز های اخیر نسخه های جدید افزونه قدرتمند eshop منتشر شد که باعث گردید برخی از پلاگین های پستی و همینطور بانکی دچار مشکل بشوند به همین منظور گروه ما در اولین فرست نسخه جدید را وارد بازار نمود . در این نسخه شما هیچ مشکلی برای باز کردن و اعلام قیمت بر اساس ارسال پستی را نخواهید داشت .

برای خرید ( پلاگین درگاه پستی فروشگاه ساز جوملا ( eshop ) ) می توانید کلیک کنید .

پلاگین درگاه پستی پیشتاز و سفارشی برای فروشگاه ساز eshop به روز شد


 

افزونه eshop یک افزونه تجاری می باشد که قیمت بسیار مناسبی دارند و همینطور به مدت یک سال پشتیبانی می گردد . این افزونه از شرکت و وب سایت joomdonation . com می باشد. این شرکت افزونه های دیگه ای نیز منتشر نمود .

توجه کنید درگاه های فعلی برای پست پیشتاز بوده و همینطور سفارشی اگر شما نیاز به دیگر درگاه های شرکت های واسط دارید می توانید به سادگی هرچه تمام تر با قسمت ( خدمات افزونه نویسی جوملا ) ما در ارتباط باشید.
این افزونه کاملا پویا سازی شده و به صورت خیلی حرفه ای تمامی استان های کشور را شناسایی می کنند و حداقل تفاوت قیمت با سیستم اصلی پست را دارا می باشد که از ویژگی های این افزونه می باشد.


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی