دسته بندی سئو و بهینه سازی | - 18 آبان 1397

ویدیو ۴ : سئو داخلی بخش یک ( تیتر ها - کلمات کلیدی )

شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
شهریار توکلی

توضیحات مربوط به سئو داخلی به همین سادگی ها تمام نمی شود و در ادامه هم باز سرفصل ها و مواردی که مربوط به آن هست توضیح داده می شود ولی بخش ابتدایی آن که در آموزش ( ویدیو ۲ : سئو داخلی عامل پایدار در تثبیت قدرت ) مطرح شد. در این آموزش ما به سمت یکی از مهمترین بخش های هر سایت که به محتوای وب سایت نیز رابطه مستقیم دارد اشاره می کنیم و می پردازیم.

توجه داشته باشید این بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید چون تمام مشکلات تمام وب سایت هایی که در حال فعالیت هستند می باشد و همینطور جستجوگر ها عکس عملی بسیار شدیدی نسبت به این موضوع برای هر وب سایت دارند .
تیتر ها و کلمات کلیدی دقیقا همان بخشی را هدف قرار می دهند که باعث می شود مطلب شما در جستجوگر مثل گوگل ثبت گردد و همینطور در جایگاه مناسبی قرار بگیرد و از همه بهتر با جستجویی اول کاربر به نتیجه برسد .

ویدیو ۴ : سئو داخلی بخش یک ( تیتر ها - کلمات کلیدی )

 


 

اهمیت سئو داخلی در تیتر ها و کلمات کلیدی به چه صورت می باشد ؟

 

برای پاسخ به این سوال مهم چندین مورد را در این ویدیو مطرح کردیم که هر کدام بخشی از این سوال را جواب می دهد که به صورت زیر می باشد :

۱. اهمیت فوق العاده تیتر ها در شناسایی مطالب به گوگل
۲. روش انتخاب مناسب تیتر
۳. اهمیت کلمات کلیدی در جستجو ها
۴. روش انتخاب مناسب کلمات کلیدی
۵. توضیح اولیه و کوتاه در مورد لینک ها
۶. نسبت لینک ها و کلمات کلیدی و تیتر به کل محتوای یک مطلب

در پاسخ به گزینه اول باید بگم شما دقیقا چیزی رو دارید در وب سایت قرار می دهید که کاربر می خواهد به آن دست پیدا کند با جستجو و سوالی که در ذهن دارد پس یکی از مهمترین بخش های هر وب سایت می باشد همین موضوع در گزینه دوم به سمت انتخاب و چگونگی انتخاب هدایت می شود


 

اهمیت کلمات کلیدی در جستجو ها به چه صورت می باشد ؟

 

در این بخش منظور ما فقط متا دسکریپشن نیست بلکه چگونگی فهماندن کلمات کلیدی به گوگل و دیگر جستجوگر ها می باشد. این قسمت مشتقی از html و همینطور بازاریابی محتوا و نحوه درست استفاده از این دو مورد که به بخش سئو مرتبط می شود می باشد. که در گزینه پنجم روش انتخاب و همینطور قوانین مربوط به کلمات کلیدی هر صفحه از وب سایت نیز بیان می شود و همینطور آموزش می بینید


 

نسبت لینک ها و کلمات کلیدی و تیتر به کل محتوای یک مطلب به چه صورت می باشد ؟

 

برای اینکه این بخش بتوان بحث کرد ما توضیحات کوتاهی در مورد لینک های وب سایت می دهیم این مورد به آدرس های هر صفحه نیز اشاره دارد , مناسب ترین روش را نیز مطرح می کنیم. باید توجه داشت تمام آموزش های داده شده در این ویدیو در آینده بخش های تخصصی تری خواهند داشت و این شروعی بر باز کردن بحث بود.

 

دیدن ویدیو از یوتیوب

 

دانلود pdf سئو داخلی بخش یک ( تیتر ها - کلمات کلیدی )

دانلود ویدیو سئو داخلی بخش یک ( تیتر ها - کلمات کلیدی ) :

 

https://mega.nz/#!5ElRVBxD!Lg6_Qtnh9ax-5KXUvrL19IWtZIJwAOYzBs866bFeB7Y

 


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی