دسته بندی سئو و بهینه سازی | - 18 آبان 1397

ویدیو ۵ : اهمیت لینک ها در سئو سایت

شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
شهریار توکلی

لینک ها موضوعی که همیشه در تمام بخش های کامپیوتر مطرح می شوند . خوب مطمئنان به این زودی ها هم ازش خلاص نمی شویم پس بهتر هست مباحث بهینه سازی نسبت به آن را از همان اولین روز یاد بگیریم چون با تغییر احتمالی انگار از اول شروع کردید و تمام ترافیک خود را از دست می دهید چون کاربر به واسطه لینک مستقیم وارد می شود و به واسطه لینک از گوگل یا دیگر جستجوگر ها به وب سایت شما هدایت می شود .

توجه داشته باشید در این بخش از آموزش ما به مباحث ( ویدیو ۲ : سئو داخلی عامل پایدار در تثبیت قدرت ) اشاره می کنیم و همینطور آدرس های وب سایت که در آموزش قبلی یعنی ( ویدیو ۴ : سئو داخلی بخش یک ( تیتر ها - کلمات کلیدی ) ) مطرح شد نیز اشاراتی خواهیم داشت .

ویدیو ۵ : اهمیت لینک ها در سئو سایت

 


 

اهمیت لینک ها در سئو سایت به چند بخش تقسیم می شوند ؟ !!

 

 

۱-۱ . ارتباط ساختاری اینترنت بر پایه لینک ها
۲-۱ . ساختار مناسب و پایه ای بین صفحات داخلی سایت
۳-۱ . ساختار مناسب و پایه ای بین صفحات داخلی و خارجی سایت
۴-۱ . تشخیص صلاحیت لینک ها و رتبه اعتماد
۵-۱ . نقش آدرس های سایت
۶-۱ . آدرس سایت / مکان من در سایت کجاست
۷-۱ . آشنایی با انواع ساختار لینک ها
۸-۱ . ساختاری مناسب هم برای کاربر و هم برای جستجوگر ها ( لینک )
۹-۱ . آشنایی با چند تگ لینک برا شروع ( چند زبانه - دنبال شوند و ..)

 


 

ارتباط ساختاری اینترنت بر پایه لینک ها

 

همانطور از تیتر این بخش مشخص هست پایه اینترنت و هر مسیری که شما می روید بر اساس لینک می باشد و شما هرچقدر فکر بکنید باز هم راهی جدید تری پیدا نمی کنید که جایگزین آن شود


 

ساختار مناسب و پایه ای بین صفحات داخلی سایت

 

لینک ها علاوه بر اینکه پایه اینترنت را برای کاربران فراهم می کنند و ارتباطات را شکل می دهد داخل وب سایت نیز به همین روش اقدام می کنند و تمام صفحات وب سایت شما محصولات و … را نیز متصل می کند و راه کراول های جستجوگر را نیز هموار می کنند .


 

ساختار مناسب و پایه ای بین صفحات داخلی و خارجی سایت

 

در این بخش ما به مباحثی کوچیک و مهم خواهیم رسید که به شما متذکر می شود ساختار پایه ای بین لینک ها باید در همان اول هر پروژه بر اساس آخرین الگو ها شکل بگیرد و بعدا قابل تغییر نمی باشد که در آینده ( بخش ریدایرکت ) در مورد اون صحبت خواهیم کرد که چه ضرر هایی خواهید دید. این مبحث در بیرون سایت و خارج سایت کاربرد دارد.


 

تشخیص صلاحیت لینک ها و رتبه اعتماد چیست ؟

 

وب سایت شما یک لینک اصلی دارد که آن را آدرس می شناسید و هر صفحه شما نیز باید یک لینک یکتا داشته باشد یا حداقل به جستجوگر بفهمانید که یک لینک را ثبت کند پس سیستم هایی به وجود آمدند که برای هر لینک درجه اعتماد بر اساس خیلی از پارامتر ها درست می کنند و خود لینک ها بعد از مدتی از طرف جستجوگر ها و دیگر سیستم ها رتبه دهی می شوند که در مورد آن به صورت مختصر بحث می شود .


 

نقش آدرس های سایت

 

مبحث آدرس دهی و لینک بسیار بزرگ می باشد که واقعا در ۱۰ جلسه باز هم به اتمام نمی رسد ولی یکی از بخش های مهم آن نقش آدرس های وب سایت در جستجوگر ها و دید کاربر می باشد که سعی شده از نظر سئو - مدیریت و همینطور بازایابی محتوا بیان شود .

 


 

آشنایی با انواع ساختار لینک ها

 

از نظر برنامه نویسان چندین لینک وجود دارد که تعداد اون ها زیاد نیز می باشد ولی ما بر اساس نیازمان به چند نوع محدود نیاز , فقط داریم . به همین منظور در چند نمونه چندین لینک را بیان می کنیم و مشکلات ان را نیز مطرح می نماییم.

در اخر به مبحث ساختاری مناسب هم برای کاربر و هم برای جستجوگر ها ( لینک ) می رسیم و برخی از تگ های لینک ها را نیز توضیح می دهیم که بخشی از ان مربوط به آشنایی شما با html می باشد .

 


 

 

دیدن ویدیو از یوتیوب :

دانلود pdf اهمیت لینک ها در سئو سایت

دانلود ویدیو اهمیت لینک ها در سئو سایت


https://mega.nz/#!tNNwhJwB!SkDHTXXuuheJfv7zAJw93bp3LqUUMJQXLddThC2Hhbc

 

 

دوستان گرامی ما همیشه منتظر نظرات و سوالات شما هستیم و از ارتباط نزدیک با شما عزیزان بسیار خوشحال می گردیم
موفق باشید

 


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی