در این مطلب افزونه جوملایی جدید گروه ترانگل رو معرفی می کنیم که امکانات خوب و کاربردی را به صورت رایگان در اختیار کاربران جوملا قرار می دهد . پلاگین جوملا یی که امروز می خواهیم معرفی کنیم مطالب وب سایت شما را بعد از ذخیره سازی به صورت خودکار به کانال شما در تلگرام ارسال می کند.

در حقیقت شما برای کار یک ربات ساختید و هر وقت می خواهید یک مطلب در صفحه خود در تلگرام ارسال کنید به آن فرمان می دهید و ان هم با سرعت بسیار بالا برای شما انجام می دهد . توجه داشته باشید این افزونه به صورت خودکار لینک مطلب شما را نیز به کانال تلگرام ارسال می کند .

پلاگین ارسال خودکار مطالب جوملا به تلگرام

 

برخی از امکانات افزونه ارسال محتوای جوملا به کانال تلگرام

۱. ارسال خودکار لینک مطلب به کانال
۲. ارسال پیغام سفارشی
۳. ارسال عکس بر اساس url

لازم به ذکر هست در نسخه بعدی ما به امکانات این افزونه می افزاییم که اگر بخواهیم آن را نام ببریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱. ارسال تیتر مطلب در صورت نیاز
۲. کامپوننت مخصوص مطالب ارسال شده
۳. مدیریت بیشتر ربات و همینطور قدم به سمت ربات های پاسخگو به کاربر
۴. اضافه کردن امکانات نظر سنجی
۵. گرفتن اطلاعات و نمایش مناسب آن برای مدیریت بهتر کانال

 

 

لطفا این مطلب را در شبکه های اجتماعی به انتشار قرار بدهید و از کپی رایت گروه سازنده مراقبت کنید و از قرار دادن در وب سایت های خود بدون اجازه وب سایت جدا خودداری فرمایید.

به زودی آموزش ویدیویی نیز در رابطه با دریافت توکن و همینطور اضافه کردن ربات به کنال و ست شدن در پلاگین یک ویدیو و یک مقاله کامل قرار می دهیم.

 

روش نصب افزونه :


مثل دیگر افزونه ها جوملا پلاگین را نصب می کنید و بعد از نصب به مدیریت پلاگین ها می روید و بعد پلاگین باز می کنید در آن دو فیلد token و chanel id را پر می کنید
و بعد فعال کرده و ذخیره و بستن را می زنید بعد از این کار در قسمت ارسال محتوای جوملای شما یک تب اضافه می شود به نام telegram

با تشکر از شما دوستان گرامی


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی