دسته بندی اخبار ترانگل | - 18 آبان 1397

اضافه شدن شمارشگر واحد پیامک به افزونه خبرنامه پیامکی جوملا

شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
شهریار توکلی

افزونه ( کامپوننت و ماژول خبرنامه پیامکی جوملا ) از جمله محصولات کاربردی وب سایت و گروه ترانگل می باشد . این افزونه دارای یک کامپوننت و یک ماژول می باشد که کمک می کند در وب سایت کاربران شماره های خودشان را ثبت کنند و در قسمت مدیریت به واسطه کامپوننت برای آن ها پیغام های سفارشی تایین شده از طرف مدیر ارسال شود.

این افزونه خبرنامه پیامکی جوملا به همین مقدار امکانات بسنده نکرده است و با هر به روز رسانی برای آن امکانات زیادی منتشر می شود . و با قیمت کمی که دارد کاربر را جذب خرید این افزونه می کند .

ما در نسخه قبلی به این کامپوننت جوملا قسمت آمار ارسال پیامک ها را اضافه کردیم. یعنی شما هر زمانی که از طرف سایت به کاربران خودتان پیامک یا اسم اس می دهید در بانک اطلاعاتی شما ذخیره می شود که یک مبحث آماری خوب می باشد .

در این نسخه ما دوباره به سمت این بخش رفتیم و دو امکان به آن اضافه کردیم که هم کنترل بهتری را به شما در هزینه های کرده می دهد و هم در نحوه ویرایش و ارسال پیامک به شما کمک شایانی می کند.

اضافه شدن شمارشگر واحد پیامک به افزونه خبرنامه پیامکی جوملا

 

داشبرد ارسال پیامک کامپوننت پیامک جوملا

همانطور که به تصویر بالا توجه کرده اید . دو امکان یکی در ادیتور ارسال پیغام از طرف سایت به سایت واسط ارسال پیامک که نمایش دهنده تعداد ارسال بر اساس کارکتر و همینطور واحد پیامک می باشد . و در امکان بعدی نیز متوجه می شوید که در جدول زیرین یک بخش دیگری به نام واحد ارسال پیامک هم اضافه شده است که این بخش در حقیقت پیامک های ارسال شده را نمایش می دهد .

اگر شما هم نظری یا ایده ای برای تکمیل این افزونه دارید می توانید در همین پست برای ما ارسال کنید فقط کافیست در سایت ثبت نام کنید بعد در زیر همین مقاله نظر خود را ارسال فرمایید.

 

 

موفق باشید


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی