کامپوننت آسان پرداخت جوملا می تواند بدون نیاز به هیچ کامپوننت و پلاگین واسط پرداخت های سریع داخل وب سایت شما را انجام بدهد. گروه ترانگل با متصل کردن کامپوننت به تمام درگاه های بانکی ایران عضو شتاب و همینطور اتصال به درگاه های واسط مجاز این قدرت را به مدیر وب سایت جوملایی می دهد که در سریع ترین زمان بتواند پرداخت انلاین در وب سایت خودش را راه بندازد.

اکثر کامپوننت های آسان پرداخت منتشر شده برای جوملا ساده می باشند و امکانات کمی برای مدیریت وب سایت دارند و همینطور خروجی و ورودی های ان ها نیز برای مدیریت محدود می باشد که ما سعی کردیم در این افزونه امکانات بیشتری را به افزونه اضافه کنیم و همینطور راه توسعه را باز قرار بدهیم برای اضافه شدن امکانات بسیار جذاب و تبدیل شدن افزونه آسان پرداخت به افزونه جامع پرداخت جوملا.

کامپوننت آسان پرداخت جامع جوملا ( تمام درگاه های عضو شتاب و زرین پال )

 

 


 

کامپوننت آسان پرداخت جامع جوملا ( تمام درگاه های عضو شتاب و زرین پال )

 

برخی از امکانات کامپوننت و افزونه آسان پرداخت جامع جوملا

۱. متصل به درگاه واسط زرین پال ( تست شده - نهایی )
۲. متصل به درگاه بانک ملت جوملا ( تست شده - نهایی )
۳. متصل به درگاه بانک سامان جوملا ( تست شده - نهایی )
۴. متصل به درگاه بانک ملی جوملا ( تست نشده )
۵. متصل به درگاه بانک پاسارگارد جوملا ( تست نشده )
۶. متصل به درگاه ایران کیش جوملا ( تست نشده )
۷. متصل به درگاه بانک سپه جوملا ( تست نشده )
۸. متصل به درگاه بانک پارسیان جوملا ( تست نشده )
۹. دارای پنل مدیریت حرفه با رابط کاربری مناسب
۱۰. دارای بخش دریافت خروجی بر اساس تاریخ به دو فرمت ( csv و pdf )​
۱۱. دارای بخش نمایش آمار گرافیکی بسیار زیبا بر اساس تمام پرداختی ها با تفکیک​
۱۲. دارای بخش راهنما
۱۳. دارای بخش تنظیمات مخصوص به افزونه متصل به جوملا
۱۴. دارای بخش مخصوص نمایش فاکتور های ایجاد شده در سایت
۱۵. دارای کتابخانه امنیتی برای ذخیره سازی برخی از حملات
xss ۱۶. دارای کد کپچای گوگل ( آنتی اسپم )
۱۷. دارای بخش نمایش پیش فاکتور
۱۸. دارای بخش نمایش فاکتور پرداختی به علاوه دریافت خروجی pdf پرداخت موفق به واسطه کاربر
۱۹. جستجو بر اساس شماره پیگیری در بخش مدیریت

کامپوننت آسان پرداخت جامع جوملا ( تمام درگاه های عضو شتاب و زرین پال )

 

اتصال جوملا به درگاه های بانکی و واسط


همانطور که می بینید ما برای بیشتر بانک ها پرداخت را همسان کرده ایم و برخی از بانک هایی که همسان و تست نهایی نشده اند کد های آن ها نوشته شده است و این جای نگرانی ندارد اگر شما بانکی در لیست دارید که تست نشده یا کلا وجود ندارد فقط کافیست داکیومنت بانک به علاوه یک دسترسی به گروه ترانگل بدهید تا به صورت رایگان برای شما درگاه مورد نظر آماده شود . در مورد درگاه های واسط باید بگوییم بعد از مشکلات اخیر خیلی از این درگاه ها بسته شده است اگر شما هنوز از درگاهی استفاده می کنید که مجاز با قوانین کشور در حال فعالیت هست فقط کافیست آن درگاه را به ما معرفی کنید تا برای آن هم کدنویسی شود .

 

 


 

پنل مدیریت کامپوننت آسان پرداخت جوملا

پنل مدیریت کامپوننت آسان پرداخت جوملا

در این نسخه از افزونه سعی شده یک پنل بسیار زیبا و ساده با رابط کاربری بسیار مناسب با هدف بهبود رفتار کاربر در پرداخت ها و …. درست گردد. و تقریبا می توان گفت در این کار موفق نیز بودیم.

در جای جای این پنل مدیریت به کاربر این امکان را می دهد تا مبالغ دریافتی و همینطور دریافت های مشکل دار را ببیند و همینطور در صورت نیاز خروجی بگید .

لازم به ذکر هست تمام دسترسی خروجی های داده شده به مدیریت در هر بخش بر اساس نیاز تفکیک شده است به این صورت که ( هم تکی امکان گرفتن خروجی هست - هم به صورت انبوه بر اساس زمان شروع و پایان )

 

 


 

بخش دریافت خروجی افزونه آسان پرداخت جوملا

بخش دریافت خروجی افزونه آسان پرداخت جوملا

یکی از حساسیت های زیاد ما در زمینه خروجی گرفتن در افزونه پرداختی بود . توجه بر این موضوع که باید فاکتور ها به صورت کتبی نیز چاپ شوند و همینطور بتوان در یک دید تمام پرداخت ها را دید بخشی مخصوص به این موضوع تخصیص داده شد .

در این بخش شما می توانید بر اساس نیاز یک تاریخ شروع و یک تاریخ پایان انتخاب کنید و بعد از آن فرمت مربوط به خروجی خود و سر انجام دکمه دانلود را بزنید به همین سادگی شما توانستید در یک فرمت بسیار مناسب خروجی های خود را دریافت کنید .

لازم به ذکر هست در بخش نمایش فاکتور ها شما می توانید در هر فاکتور که دوست دارید به صورت اختصاصی مورد مذکور رو دانلود کنید که این امکان نیز بسیار مورد توجه مدیران سایت ها می باشد.

 

 

بخش آمار پرداخت های موفق و ناموفق

آخر هر روز کاری و ماه نیاز به این هست که شما به عنوان مدیریت سایت بتوانید کل پرداخت ها را ببنید و به سادگی بتوانید آن را تفکیک کنید . ما در این کامپوننت تمام نیاز های شما را البته با محدودیت کوچکی پیش بینی کردیم.

در گراف گرافیکی بسیار زیبا و با سرعت بالا شما می توانید به تفکیک :

۱. تمام تعداد پرداخت ها بر اساس ماه
۲. تمام تعداد پرداخت های موفق بر اساس ماه
۳. تمام تعداد پرداخت های ناموفق بر اساس ماه
۴. تمام مبلغ پرداختی موفق بر اساس ماه

را مشاهده کنید که خودش یک بخش بسیار جذاب برای صاحبان کسب کار می باشد .

 

بخش آمار پرداخت های موفق و ناموفق

 

نکته : در بحث تجارت الکترونیک همیشه جمع آوری داده ها و محاسبه بر اساس روز و ماه باعث می گردد یک پیش بینی بهتر نسبت به خرید ها و فروش های ماه های بعدی داشته باشید .

توجه: در نسخه بعدی تفکیک این ترافیک بر اساس انتخاب کاربر خواهد بود و بر اساس بازخورد های کاربر سعی می گردد گراف های رفتاری نیز به این سیستم اضافه گردد.

 

 

بخش راهنمای کامپوننت آسان پرداخت جوملا


این بخش در نسخه اول برخی از نیاز های مدیران را پوشش داده است و سعی می شود در نسخه های بعدی به سمت هوشمند شدن و همینطور ارور های پیشبینی شونده و تصمیم یار بودن در خرید و فروش های انجام شده توسعه بیابد.

در نسخه اول در مورد روند آموزش نصب و نیازمندی های نصب افزونه صحبت شده است که در مقاله زیر ما به صورت کامل با آموزش اختصاصی به شما توضیح دادیم که حتما سعی کنید قبل از نصب مطلب مذکور را مطالعه کنید .

( آموزش نصب و مدیریت کامپوننت آسان پرداخت )

 

بخش تنظیمات افزونه آسان پرداخت در پیکربندی جوملا

بخش تنظیمات افزونه آسان پرداخت در پیکربندی جوملا

 

لازم به ذکر هست به واسطه api های جوملا بخش تنظیمات این افزونه نیز پیاده سازی شده که موارد زیر را مورد پوشش قرار می دهد :

‍۱. نمایش دکمه دریافت خروجی در قسمت سایت

۲. فعال و غیر فعال کردن و اطلاعات کد کپچای گوگل

۳. تنظیمات درگاه های بانکی و واسط بانکی با تفکیک

۴. درست کردن دسترسی بر اساس نیاز .

 

 

افزونه پیش فاکتور جوملا

افزونه پیش فاکتور جوملا

 

بخش پیش فاکتور جوملا در اکثر افزونه های مستقل وجود ندارد که دو مشکل را برای کاربران ایجاد می کند که به ترتیب به صورت زیر می باشد.

۱. رابط کاربری مناسبی شکل نمی گیرد و صفحه تایید پرداخت وجود ندارد .

۲. با قوانین نماد الکترونیک مشکل پیدا می شود.

ولی این بخش به صورت کامل و حرفه با امنیت مناسب برای کاربران پیاده سازی شده است تا هم جلوی اشتباه احتمالی را بگیرد و هم اینکه به مدیریت این قدرت را بدهد تا رفتار کاربر را مورد بررسی قرار بدهد . این بخش اطلاعات بسیار مناسبی را از کاربر در بک گراند و همینطور به صورت فیلد دریافت می کند .

شما دیگر مشکلی با نماد و دریافت درگاه های بانکی نخواهد داشت .

 

 

کتابخانه امنیتی جوملا برای ذخیره سازی و جلوگیری برخی از حملات xss


با الهام گرفتن از افزونه های معروف جوملا مثل آر اس فایروال و همینطور جی هک گارد در نسخه اول تا جایی که امکان و سواد گروه اجازه می داد جلوی خیلی از حملات xss گرفته شد و همینطور تمام مراحل حمله کننده بر اساس نیاز ذخیره سازی می شود.

لازم به ذکر است در نسخه های بعدی این افزونه : این بخش دارای ولیدیشن های سرور ساید و ریل تایم نیز خواهد شد .

 

کامپوننت آسان پرداخت جامع جوملا ( تمام درگاه های عضو شتاب و زرین پال )

ریسپانسیو و هم سازگاری کامل با تمام مرورگر ها و صفحات نمایش و پلتفرم های موبایل و تپلت


وقتی ۶۰ الی ۷۰ درصد ترافیک یک وب سایت به واسطه موبایل ها در حال مصرف می باشد دیگر جایگاه طرحی های استاتیک و غیر پاسخگو نیست . ما سعی کردیم به معنای واقعی حتی در دریافت خروجی برای تمام مرورگر ها و پلتفرم ها سازگاری را ایجاد کنیم.

مرورگر های تست شده : ( کروم - مرورگر های دیفالت اندروید و بلک بری - اپرا - فایرفاکس - سافاری - ). لازم به ذکر هست قالب بخش مدیریت برای مانیتور های ریتانا نیز بهینه سازی شده است.

 

صفحه خطا ها و دسترسی کاربر


زمانی که کامپوننت و اسکریپت آسان پرداخت ترانگل درست شد با چند صفحه نیاز های کاربر را براورده می کرد ولی امروز این افزونه به نسخه جدید رسیده که درخواست های زیادی از کاربران را پوشش می دهد به همین ترتیب مواردی مثل سطح دسترسی ها و ... خود را به خوبی نشان می دهد . به همین دلیل برای اینکه این خطا ها پویایی بیشتری داشته باشد و همینطور در آینده نیز مواردی به آن اضافه گردد صفحه ویژه و خاصی برای آن درست گردد.

صفحه خطا ها و دسترسی کاربر آسان پرداخت جوملا

 

داشبرد آخرین پرداخت های کاربری در جوملا


شاید بگویید این یک افزونه آسان پرداخت می باشد و فقط باید یک فرم ساده در آن قرار بگیرد تا پرداخت ها را در سریع ترین زمان ممکن انجام بدهد ولی باید به این موضوع اشاره کنم که این امکان در صورت نیاز مدیر می تواند فعال باشد و نیاز خیلی از مدیران سایت ها می باشد و همینطور می تواند به وب سایت اعتبار بسیار زیادی اضافه کند و کاربر هم جایگاهی را برای خودش دارد که پیگیر سفارشات خود باشد

 

داشبرد آخرین پرداخت های کاربری در جوملا

 

نمایش فاکتور خاص در پنل کاربری


​در افزونه پرداخت جامع ترانگل شما می توانید به کاربر خود این امکان را بدهید تا همیشه یک یک فاکتور خاص خود دسترسی داشته باشد و هر وقت نیاز شد بتواند از آن یک pdf یا به ایمیل خود یک فاکتور ارسال کند . این امکان فوق العاده با پیغام مدیریت و همینطور روند بررسی این فاکتور همراه هست که کیفیت پیگیری را چندین برابر می کند

 

نمایش فاکتور خاص در پنل کاربری  آسان پرداخت جوملا

 

بخش اختصاصی برای تنظیمات


​ما در نسخه های قبلی از تنظیمات پیشفرض جوملا استفاده می کردیم ولی با ارائه نسخه های جدید دیگر این تنظیمات و محیط آن برای اضافه شدن ویژگی ها کافی نبود و همینطور برای ارائه خدمات بهتر و جلوگیری از پرسش های تکراری ما سعی کردیم بر اساس شرایط برای هر تنظیمات یک توضیحات قابل نمایش قرار بدهیم تا شما کاربران محترم دیگر دچار مشکل نشوید

 

بخش اختصاصی برای تنظیمات آسان پرداخت جوملا

 

اضافه شدن ماژول ها و پلاگین ها مدیریتی و کاربری به آسان پرداخت جوملا

همانطور که قبلا نیز در شبکه های اجتماعی وب سایت به این نکته اشاره کردیم دوباره خدمت شما عزیزان نیز تکرار می کنم. کامپوننت آسان پرداخت برای آسان کردن پرداخت ها و همینطور قدرت پیگیری آن از طرف مدیر درست گردیده به همین ترتیب به کوچیک ترین موارد از جمله پلاگین لینک سریع به بخش مدیریت و همینطور آخرین پرداخت ها به عنوان یک ماژول مدیریتی نیز توجه می گردد و به زودی به تعداد آن ها نیز اضافه می گردد.

 

اضافه شدن ماژول ها و پلاگین ها مدیریتی و کاربری به آسان پرداخت جوملا

 


 

امکاناتی که بر اساس نسخه هایی که آینده منتشر می شود ( نقشه راه آسان پرداخت جوملا ) :

 

نقشه راه نسخه های جدید :

 

۱. ساخت ماژول سفارشی فرم پرداخت
۲. افزونه واسط پیامکی متصل به اکثر درگاه های ارسال پیامک ایرانی ( کامپوننت و ماژول خبرنامه پیامکی جوملا )
۳. پلاگین شرت کد مخصوص قرار دهی فرم پرداخت در مطالب سایت
۴. اضافه شدن پیامک تایید پرداخت به کاربر و مدیر سایت
۵. اضافه شدن منو جستجو فاکتور بر اساس شماره پیگیری در قسمت سایت
۶. اضافه شدن درگاه های جدید به کامپوننت
۷. اضافه شدن صفحه نمایش پرداخت ها به صورت لاگ
۸. اضافه شدن جستجوی پیشرفته در قسمت مدیریت
۹. اضافه کردن زبان های جدید به افزونه ( چند زبانه )
۱۰. اضافه کردن درگاه های بین المللی
و ....

 


 

جمع بندی و دانلود رایگان کامپوننت آسان پرداخت جوملا


دوستان و مدیران محترم وب سایت ها ما به عنوان یک تیم برنامه نویسی به هیچ عنوان اطلاعات شما را در جای دیگری ذخیره نمی کنیم و هیچ ترکینک کدی در افزونه ها قرار نگرفته است و اکثر بخش های افزونه بجز یک بخش که مربوط به کد های درگاه هست ما بقی بخش ها به صورت کامل کد باز بوده و می توانید آن را مشاهده کنید .

کامپوننت آسان پرداخت جامع جوملا با پشتیبانی از اکثر درگاه های ایرانی در دو نسخه ( مخصوص درگاه واسط زرین پال - نسخه پشتیبانی کامل همه درگاه ها ) منتشر شده است . این دو نسخه هیچ تفاوتی با هم ندارند فقط موردی که مخصوص زرین پال ارائه گشته دیگر درگاه ها را پشتیبانی نمی کند و کاملا کد باز می باشد ولی در نسخه دوم تمام درگاه ها پشتیبانی می شود ولی برخی از فایل های کتابخانه ای کد شده است . این مورد هیچ مشکل امنیتی برای شما مدیران/عزیزان ایجاد نمی کند و به راحتی می توانید در هر هاست اشتراکی و اختصاصی آن را نصب کنید.

لازم به ذکر هست در اکثر هاستینگ ها و سرور ها کتابخانه سورس گاردین نصب می باشد در صورت نصب نبودن فقط کافیست به مدیر هاست پیغام ارسال کنید یا در سایت اصلی سازنده به صورت رایگان روی سرور خود نصب کنید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش نصب و نیازمند های نصب به مطلب زیر مراجعه کنید :

( آموزش نصب و مدیریت کامپوننت آسان پرداخت )

 


 

 

لازم به ذکر هست افزونه بزرگی درست شده است و به زودی امکانات زیادی در آن وارد می شود . حق کپی رایت تنها چیزی هست که باعث می گردد کاربران بیشتری با این افزونه آشنا شوند و وقتی رایگان می باشد باید بازخورد ترافیکی نیز برای سازنده داشته باشد. حذف کپی رایت نه از نظر قانونی و نه از نظر اخلاقی غیر مجاز می باشد .

در صورتی که نیاز به خدمات افزونه نویسی جوملا دارید کلیک کنید . تیم ترانگل با نمونه کار های زیاد می تواند به شما این امکان را بدهد که وب سایت های جوملایی خود را توسعه بدهید و افزونه های اختصاصی مربوط به خود را بسازید.


مطالب ویژه ترانگل

کامپوننت آسان پرداخت جوملا محصول رایگان

دسته بندی جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا

کامپوننت آسان پرداخت جوملا به صورت کد باز و سازگاری کامل برای جوملا 3 بهینه سازی شده برای انتقال به جوملا 4 دارای درگاه های پرداخت زرین پال و بانک های عضو شتاب
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir) محصول رایگان

دسته بندی برنامه نویسی

آموزش زبان برنامه نویسی الکسیر (elixir)

آموزش رایگان زبان برنامه نویسی الکسیر به صورت ویدیویی و پروژه محور دارای پشتیبانی کامل در انجمن وب سایت ترانگل و همینطور اشتراک نمونه پروژه های انجام شده
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی
آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3 محصول رایگان

دسته بندی جوملا

آموزش طراحی قالب جوملا 4 و جوملا 3

در این آموزش به وسیله فریم ورک های قدرتمند طراحی قالب جوملا این امکان را دارید قالب های اختصاصی و ریسپانسیو برای جوملا ایجاد کنید.
شهریار توکلی طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل شهریار توکلی